V 18. týždeň tehotenstva

Tehotenstvo v hostiteľskej privádza 18. týždni zmien vás a bábätko. Pomocou tohto týždňa jedna videl v tali zvyšujú. Zvýšenie chuti do jedla a telesná konštrukcia je velice i tejto zjavnej týždňov. Ty by sa teší jesť a navrhuje si šarže ovocných a potraviny nutričné tejto čase. So začatím tejto ženy týždeň vidíte nižšie toho brucha maternice. Veľkosť maternice môžu o melounu. Hmotnosti z veľké ženského meniť ale normálny hmotnostnej nadobudnuté tohto týždňa 10.-13 libier. Zvýšenie frekvencie močenie i pocitoch ospalý niektoré z príznakov tehotenstva vidieť počas v 18. týždeň.

Mnoho žien dieting skúste na to ale dobré veci. Je najvyšší čas kedy musíte pokračujte vaše tehotenstvo využije. Ležiaci na chrbte dobrého nie je pokúste a aby sa zabránilo ako túto maternice môžete komprimovať vašom zpozdilejší žilovej názvom vena sharel. Ležení na boku je k relaxácii najlepší spôsob čo aj pomôcť k zlepšeniu krvného prietoku. Kardiovaskulárny systém matčině subjektu mořem prechádza Počas tohto okamihu zmeniť. To povedie k nízkym tlakom krvi tiež. A náhle vstát závratmi môžu mať. Ak chcete skontrolovať, rast o miminko v 18. týždňov tehotenstva predstavuje najlepší čas na to, ultrazvuk. Tiež vyhnúť pomyšlení v ťažkom dopriať práce a pri kreatívnych veci nedochádzalo stresu.

Počas 18. týždňa gravidity v hmotnosti dieťa around bude +5.25 oz. Z tohto týždňa pokračuje rast miminko ale rast spomalí tohto týždňa pre času. V tejto fáze sú rozpozná srdcového abnormalít dieťaťu skúšky rámci rôznych. Čas od času pre dieťa sa dostane aktívny matiek je pocítit presunov. Priestor maternice je značný do posledného týždenne teraz ľahšie miminko môže posunout. V mnohých prípadoch pre dieťa sedí na miláčikov pozície naprieč. Mozgu častí dieťa sa aj vyvinuté môže vnímať externá hluk. Počas tejto doby sa lásko zvyknúť sa zdravé podobné pulz a ďalšími hlasmi okolitého.

Dieťa môže tiež adrianinho svojej zbrane a nohami môžete zrozumiteľne určí krok. Okolo nervov baby ochrannú meylin vyzval vrstva je vznikli pokračovala ktorá rok, aj po pôrode. Ženy sa tiež stretáva s problémami, a zápcha zhromaždeniach. Zmena veľkosti pŕs môže tiež skúsenosti týždňov 18. tehotenstva v.

Vulvovaginitídu
Erytrocytov Alloimmunization a tehotenstva
Kým Pregnant Flying
Najvyššie Päť obavám Mami nový
7. týždeň tehotenstva v
Kalendár tehotenstva
Predčasné prasknutia membrány
Syndróm polycystické ovariálního
Pupečníkových
Gonadotrophins
Imunológia Factors